VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Giedrius Leškevičius ir gyvo garso grupė

Koncertai

Lietuviškos muzikos scenoje gerai pažįstamas kaip muzikinių televizijos projektų laimėtojas ir dalyvis, Giedrius Leškevičius per pastaruosius metus atsiskleidė ir kaip talentingas kūrėjas. Jo dainos „Toli, toli“, „Stiklo karoliukai“, „Siūbuok, siūbuok“ ne vieną mėnesį išsilaikė lietuvišką muziką grojančių radijo stočių topuose ir sugulė praėjusį pavasarį išleistame albume „Dvigubai“.

„Gera sugrįžti į Alytų, ir ypač - į „Pušį“, nes būtent čia įvyko vienos iš daugiausiai pasisekimo sulaukusios mano dainos „Vėjo!“ premjera. Esu tikras - ir vėl čia bus šilta ir jauku.“,- sako G.Leškevičius, koncertui besiruošiantis kartu su klavišininku Vainiumi Dovydaičiu, būgnininku Tomu Chveduku ir bosistu Ugniumi Butkumi.

Ko galima tikėtis? Kokybiško gyvo garso, prasmingų tekstų ir, pirmiausiai, nuoširdumo, tapusio Giedriaus vizitine kortele.

Programoje - autorinė Giedriaus kūryba (nuo grupės JOKE iki naujausių, dar niekur neišleistų kūrinių), ir populiarūs, visiems žinomi kūriniai, neabejotinai palikę žymę ir Giedriaus muzikiniame kelyje.

Bilietų kainos 15€ - 17€
Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietus.
Bilietų prekybos vieta: Kavinė "Pušis"
Vilniaus g. 16, Alytus
+37069402400