Garsiausių baleto pasirodymų ištraukos Alytuje

Garsiausių baleto pasirodymų ištraukos Alytuje

Lietuvos kultūros taryba ir ClassicArt dovanoja Alytaus miestui 2 dalių valandos trukmės renginį, kuriame – ištraukos net iš 18 garsiausių pasaulio spektaklių bei pačių atlikėjų kurtos miniatiūros. Pertraukos tarp pasirodymų metu, galėsite susipažinti su Lietuvos baleto istorija ir pamatyti unikalius archyvinius dokumentus (fotografijas, laiškus, scenos ir drabužių eskizus) iš Lietuvos literatūros ir meno archyvo.

ClassicArt – profesionalių, ilgametę patirtį scenoje turinčių baleto šokėjų trupė, susibūrusi prieš keturis metus. Baleto artistai šoka, moko privačiose mokyklose, nuolat pristato savo kurtas kompozicijas Lietuvoje ir užsienyje.

Bilietus į pasirodymą galima įsigyti kultūros centro kasoje.

  • Rugsėjo 13 d.  18:00 - 20:00
2020-09-13 18:00 2020-09-13 20:00 Europe/Vilnius Garsiausių baleto pasirodymų ištraukos Alytuje Lietuvos kultūros taryba ir ClassicArt dovanoja Alytaus miestui 2 dalių valandos trukmės renginį, kuriame – ištraukos net iš 18 garsiausių pasaulio spektaklių bei pačių atlikėjų kurtos miniatiūros. Pertraukos tarp pasirodymų metu, galėsite susipažinti su Lietuvos baleto istorija ir pamatyti unikalius archyvinius... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/garsiausiu-baleto-pasirodymu-istraukos-alytuje/date-20200913/ Alytaus kultūros centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte [email protected]
  • Kaina: 5.00
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai