Gabrielius Vagelis: Vėjai ir vanduo

Gabrielius Vagelis: Vėjai ir vanduo

Spalio 6 d. Alytaus miesto teatro Mažojoje salėje atlikėjas Gabrielius Vagelis su grupe pristatys savo debiutinį albumą „Vėjai ir vanduo“ ir visiškai naują mini albumą, pasirodysiantį tik rugsėjo viduryje.

Albume „Vėjai ir vanduo“ sudėta pastarųjų kelerių metų Gabrieliaus kūryba. Klausytojai jame gali rasti tiek jau hitais tapusias dainas, tokias kaip „Dalis manęs“, „Kažkada mane nuves“ ar „Jausti laisvę stipriau“, tiek dar mažai kam girdėtus kūrinius, o vyšnaitė ant torto – šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje daug dėmesio susilaukusi „Tave čia randu“.

Albumas „Vėjai ir vanduo“ pasižymi elektroniniu pop skambesiu, kuriame ryški 80-ųjų dvasia. Jausminga Gabrieliaus kūryba bei išskirtinis balso tembras, supinti su elektroninės muzikos prieskoniais, leidžia mėgautis savitu ir unikaliu populiariosios muzikos stiliumi Lietuvoje, o koncertuose sukurti nuostabią atmosferą scenoje Gabrieliui padeda būgnininkas Sindre Skeie ir klavišininkas Lukas Gedvilas.

  • Spalio 6 d.  18:00 - 19:30
2020-10-06 18:00 2020-10-06 19:30 Europe/Vilnius Gabrielius Vagelis: Vėjai ir vanduo Spalio 6 d. Alytaus miesto teatro Mažojoje salėje atlikėjas Gabrielius Vagelis su grupe pristatys savo debiutinį albumą „Vėjai ir vanduo“ ir visiškai naują mini albumą, pasirodysiantį tik rugsėjo viduryje. Albume „Vėjai ir vanduo“ sudėta pastarųjų kelerių metų Gabrieliaus kūryba. Klausytojai jame gali rasti... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/gabrielius-vagelis-vejai-ir-vanduo/date-20201006/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 13.00
Daugiau informacijos