VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Ekskursija „3000 Žingsnių Jaunimo parke“

Ekskursijos

Rugsėjo 16–22 dienomis daugelyje Europos ir Lietuvos miestų skelbiama Europos judumo savaitė ir akcija „Mieste be automobilio“. Nors vieną savaitę metuose miestiečiai kviečiami atsakingai naudotis automobiliais, rinktis mažiau teršiantį viešąjį transportą, dviračius, keliauti pėsčiomis.
Savaitę 3000 Europos miestų ir miestelių skatina elgsenos pokyčius, pirmenybę teikdami aktyviam judumui, viešajam transportui ir kitiems švariems, pažangiems transporto sprendimams, organizuodami informuotumo didinimo veiklą ir renginius su vietos suinteresuotaisiais subjektais. 2023 m. Judumo savaitės tema – „Taupykime energijos išteklius“.
Alytaus turizmo informacijos centras visus kviečia į Judumo savaitės renginius, kuriuose skatinama taupyti energiją ir judėti laisviau:

Rugsėjo 17 d. Ekskursija „3000 Žingsnių Jaunimo parke“.
Trukmė apie 2val.
Pradžia 11 val. prie skulptūros ,,Žiedas" (greta Sporto ir rekreacijos centro, Naujoji g. 52, Alytus).
__________________________________________________

Papildoma informacija ir registracija į renginius el. paštu [email protected] arba telefonu +370 315 52010

Žygių ir ekskursijų dalyviai turi savarankiškai pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu, užkandžiais. Nepilnamečiai privalo keliauti kartu su suaugusiais.
Daiktų saugumu ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.
Renginiai bus fotografuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Europos judumo savaitės renginius Alytuje finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.