Džiazuojantis Alytus | „Brave Noises“

Koncertai

Koncertų ciklas „Džiazuojantis Alytus“ sėkmingai startavęs su džiazuojančiu pikniku ir vėl kviečia susitikti džiazo muzikos gerbėjus!

Šį kartą Alytaus Miesto šventės proga, „Džiazuojantis Alytus“ pristatys vieną iš ryškiausių, naujos kartos Lietuviško džiazo grupę - „Brave Noises“.

Jaunų džiazo novatorių sekstetas, įprastos sudėties: 2 saksofonai, klavišiniai, gitara, bosas bei mušamieji, tačiau kuriantis neįprastą muziką – veržlią, kaip ir jų pasirinktas pavadinimas, grįstą entuziastingais muzikos tyrinėjimais. Jų muzikos neįrėmina konkretus stilius, jame reflektuojami ir jungiasi meinstrymo ir laisvojo džiazo raiška, alternatyviojo roko, folkloro, world ir akademinės muzikos priemonės.

„Brave Noises“ repertuare – minimalistine estetika paženklintos autorinės kompozicijos, kurių pagrindinis kūrėjas – grupės lyderis, klavišininkas ir kompozitorius, Mantvydas Pranulis. 2015 m. susibūrusi ir tais pačiais metais jaunųjų džiazo kūrėjų konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ nugalėjusi grupė jau spėjo įsitvirtinti Lietuvos džiazo scenose ir pristatyti puikių įvertinimų sulaukusią debiutinę kompaktinę plokštelę „Between the Dreams“. Jų „šaunūs triukšmai“ jau aidėjo ir svetur – grupė sėkmingai koncertavo Latvijoje, Estijoje bei Vokietijoje.

Atlikėjai:
Tadas Pasaravičius - Saksofonai
Mantvydas Pranulis - Klavišiniai
Mindaugas Stumbras - Elekrinė Gitara
Vainius Indrūnas - Bosinė Gitara
Dominykas Snarskis - Mušamieji


COVID-19 valdymo tikslais renginio vietoje bus vykdoma žiūrovų registracija.
Dėl galiojančių karantino sąlygų visi renginio žiūrovai vyresni nei 6 metų amžiaus, viso renginio metu, privalo dėvėti apsaugines veido kaukes (medicinines arba respiratorius). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
Į renginio vietą draudžiama atvykti turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Prašome laikytis saugaus 2m atstumo, dezinfekuoti rankas.
Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas.
Bus paruoštos sėdimos vietos, taip pat kviečiame atsinešti pledus, užkandžių piknikui po atviru dangumi.
Projektas remiamas - Lietuvos kultūros tarybos ir Alytaus miesto savivaldybės.
Renginį organizuoja - Alytaus Kultūros centras ir Tadas Pasaravičius.