Dviračių žygis po Miroslavo apylinkių piliakalnius

Sportas

Įgyvendindamas projektą „Dzūkijos kraštovaizdžiai. Ką mena kalnai ir kalvos“ Alytaus kraštotyros muziejus kviečia keliauti ir kopti į Alytaus rajono piliakalnius. Kad tai daryti būtų dar įdomiau – rink antspaudus keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pase.

KUR įsigyti ir kaip naudoti pasą⁉️

Užsuk į Alytaus kraštotyros muziejų (Savanorių g. 6) ir pasiimk nemokamą keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.
Keliaudamas po piliakalnius nusifotografuok šalia jų – tai bus įrodymas, kad apsilankei prie vieno ar kito piliakalnio.
Atvykęs į Alytaus kraštotyros muziejų užsidėk specialiai sukurtą piliakalnių keliautojo antspaudą.
Spalio 14 d. 17 val. atvyk į pasibuvimą „Keliavau, buvau, piliakalnius mačiau“ Alytaus kraštotyros muziejuje ir, jei surinkai daugiausiai antspaudų – pasiimk savo apdovanojimą! Visus antspaudus bus galimybė užsidėti ir šio renginio metu.

Keliauti po Alytaus rajono piliakalnius padės ir trys Alytaus kraštotyros muziejaus organizuojami žygiai.

Rugsėjo 5 d. vyks dviračių žygis po Miroslavo apylinkių piliakalnius. 42 km ilgio maršrutas nusidrieks per Alytaus r. Kaukų-Obelytės, Papėčių, Žilvios piliakalnius. Kelionė netrumpa – tad žygio dalyviai raginami pasirūpinti savo vandens atsargomis, užkandžiais. Startas – 10 val. nuo Miroslavo bažnyčios.

Rugsėjo 26 d. pėsčiomis lankysime Alytaus miesto piliakalnius, o spalio 10 d. – automobilių žygis po Poteronių, Punios ir Gerulių piliakalnius. Daugiau informacijos apie žygius jau netrukus.