Dienos stovykla Alytuje: Dragonopolis

Vaikams

Ar žinote, kas mūsų planetoje atsirado pirmiau: ugnis, vanduo, žemė ar oras? Ar kada bandei suvaldyti ugnį, vandenį, orą ir žemę vienu metu? O iš kur kilo legendos apie drakonus? Kviečiame 6-11 m. vaikus į atradimų kupiną nuotykį dienos stovykloje: Dragonopolis. Per penkias įspūdžių kupinas dienas stovyklos dalyviai atskleis didingosios Dragonopolio pilies paslaptis, sužinos, kodėl kiekvieną tvirtovės sieną saugo keturi, skirtingą stichiją gebantys valdyti drakonai. O stovyklos pabaigoje išsiaiškinsime ar Žemėje išties egzistavo šie padarai?

Stovykloje vaikai susipažins su įtraukiančia legenda, išbandys savo ryžtą, spręsdami iššūkių pilnas užduotis ir atras norus pildantį malūną.

Stovykloje, pasitelkę STEAM ugdymo metodiką, leisime vaikams pasijusti Dragonopolio legendos kūrėjais ir kartu išbandyti savo ryžtą, sprendžiant iššūkių kupinas užduotis. Stovykloje vaikai:

Atliks magiškus eksperimentus, išmoks suvaldyti vandens, oro, žemės ir ugnies stichijas;

Įkvėps gyvybės robotikos konstruktoriams, dalyvaus robotikos, programavimo ir algoritmavimo užsiėmimuose;

Įsitrauks į kūrybines ir inžinerines dirbtuves, kuriose sužinos, kaip iš paprastų priemonių susikurti judančius žaislus;

Dalyvaus komandiniuose ir savęs pažinimo žaidimuose;

Išmėgins savo jėgas greičio, miklumo, estafečių ir orientacinėse žaidynėse;

Leisis į paslaptingus žygius;

Dalyvaus vandens ir burbulų mūšyje;

Dalyvaus interaktyviose ir judriose užduotyse;

savo sumanumą patikrins galvą pasukti verčiančiuose protmūšiuose;

Įsitrauks į interaktyvias STEAM ugdymu grįstas edukacijas, pritaikytas vaikams, kurie domisi pasaulio pažinimu, moksliniais eksperimentais, inžinerija ir technologijomis.

Stovykla vyks: birželio 27 – liepos 1 dienomis ir rugpjūčio 8 - 12 dienomis, Alytaus Likiškėlių progimnazijoje (Likiškėlių g. 12).

Daugiau informacijos: https://edulandas.lt/p/dienos-stovykla-dragonopolis/