DIDŽIOJI KALĖDINĖ ALYTAUS MUGĖ

DIDŽIOJI KALĖDINĖ ALYTAUS MUGĖ

DIDŽIOJI KALĖDINĖ ALYTAUS MUGĖ 
KADA? gruodžio 22 dieną, 10-16val.
KUR? Alytaus arena (Alytaus sporto ir rekreacijos centras), Naujoji g. 52

ĮĖJIMAS NIEKO NEKAINUOS, o išsineši glėbį kalėdinės nuotaikos, gardaus maisto šventiniam stalui ir dovanų.

Juk būrys draugų ir artimųjų šiemet buvo labai geri ir nusipelnė gardaus šventinio stalo ir išskirtinių dovanų! Tad viską rasi vienoje vietoje!

Didžioji Kalėdinė Alytaus mugė - plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu. 
Alytaus arena (sporto ir rekreacijos centras) tądien tampa tikru kalėdiniu miesteliu po stogu, kur vyksta iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų suvažiavimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla.

Ką rasi mugėje?
/ gardaus ir šviežio maisto/gėrimų/konditerijos
/ dovanų idėjų šeimos nariams ir artimiesiems
/ detalių jaukiems namams
/ prekių aplinkos puoselėjimui
/ šventinės atributikos
/ linksmų ir išskirtinių veiklų mažiesiems
/ specialių pasiūlymų ir nuolaidų
 

  • 2019-12-22  nuo 10:00
2019-12-22 10:00 2019-12-22 10:00 Europe/Vilnius DIDŽIOJI KALĖDINĖ ALYTAUS MUGĖ DIDŽIOJI KALĖDINĖ ALYTAUS MUGĖ  KADA? gruodžio 22 dieną, 10-16val. KUR? Alytaus arena (Alytaus sporto ir rekreacijos centras), Naujoji g. 52 ĮĖJIMAS NIEKO NEKAINUOS, o išsineši glėbį kalėdinės nuotaikos, gardaus maisto šventiniam stalui ir dovanų. Juk būrys draugų ir artimųjų šiemet buvo labai geri... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/didzioji-kaledine-alytaus-muge/date-20191222/ Alytaus sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus, Alytus, Alytaus krašte [email protected]