„Dėmesio! Dvi kartos traukinyje!“

„Dėmesio! Dvi kartos traukinyje!“

Į Alytų ir vėl atidunda improvizuotas traukinys, kurio vagonuose – šiuolaikinė lietuvių literatūra ir virtuoziškai atliekama muzika.

Spalio 30 d. 17 val. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje įvyks dar vienas renginys iš ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“. Šį kartą alytiškiai galės pasiklausyti pašnekesių apie prozą, pagvildenti gyvenimiškas tiesas bei melus ir mintimis nuklysti ten, kur spontaniškai pasisuks pokalbis.

Į šią minčių kelionę pakvies dvi žavios traukinio pakeleivės: prozininkė, eseistė Giedra Radvilavičiūtė ir filosofė, eseistė, literatūros kritikė Jūratė Baranova. Moterišką draugiją papildys meistriškas ir brandus jaunesniosios kartos džiazmenas – saksofonininkas, kompozitorius Kęstutis Vaiginis.

  • 2019-10-30  nuo 17:00
2019-10-30 17:00 2019-10-30 17:00 Europe/Vilnius „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje!“ Į Alytų ir vėl atidunda improvizuotas traukinys, kurio vagonuose – šiuolaikinė lietuvių literatūra ir virtuoziškai atliekama muzika. Spalio 30 d. 17 val. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje įvyks dar vienas renginys iš ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“. Šį kartą alytiškiai... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/demesio-dvi-kartos-traukinyje/date-20191030/ Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka, Seirijų g. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte