COM•@ | „VIENO KIEMO ISTORIJA“

Spektakliai

Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams

Kūrybinė grupė: Laima AkstenaitėRugilė LatvėnaitėIeva PaukštelytėPaulius PinigisDonatas StakėnasEvelina ŠimelionėDonatas Želvys
Dramaturgė: Ieva Pakštytė
Kompozitorius: Lukas Feser
Scenografijos konsultantė: Angelina Furmaniuk - Savickienė
Kostiumų dizainerė: Rūta Venskutė
Šviesų dailininkas: Povilas Aputis

Trukmė: 60 min.
Bilietai: 6 €

Bilietus platina Alytaus miesto teatro kasa ir bilietai.lt.

DĖMESIO! Po 3 skambučio žiūrovai neįleidžiami.


Kiemo enciklopedijoje rašoma:

Kiemūnai (liet. kiemo gyvūnai) – tai nematomi vaikų žaidimų aikštelių gyventojai, kurių tikslas vienas – suteikti kieme žaidžiančiam vaikui geriausius įspūdžius ir smagiausias patirtis. Kiemūnai paplitę visame pasaulyje, dažniausiai randami įvairaus tipo ir dydžio kiemuose, jei šalia yra gyvenančių vaikų.

Jums vis dar atrodo, kad nesate su Kiemūnais susidūręs? Tada bent trumpam prisiminkite, kas vyksta kieme: vaikai įsisupa greičiau nei leidžia jų baimė, saugiai nukrenta iš aukščiau nei leidžia logika ir nusibodus vienam žaidimui tuoj pat sugalvoja kitą. Už šias kiemo malones turėtume dėkoti Kiemūnams! Tik nematomų kiemo saugotojų dėka vaikas žaidimų aikštelėje saugiai, drąsiai ir pakankamai purvinai išgyvena visus kiemo nuotykius ir išmoksta susipažinti su kitais kiemo lankytojais.

Spektaklis „Vieno kiemo istorija“ suteikia galimybę pirmą kartą savo akimis pamatyti paslaptingą ir žaismingą Kiemūnų pasaulį ir verčia susimąstyti: gal verta dažniau išeiti į lauką ir apsilankyti kieme?