COM•@ | „TAIPNE“

Spektakliai

Režisierius : Aidas Giniotis
Aktoriai: Marija KorenkaitėJustas TertelisUrtė SmulskytėDiana KamarauskaitėJustina SmieliauskaitėMatas PranskevičiusDanas KamarauskasJurgis MarčėnasVaidotas ŽitkusEimantas Bareikis
Kompozitoriai: Aidas GiniotisSigitas Mickis
Scenografė: Laura Luišaitytė
Šviesų dailininkas: Darius Malinauskas
Garso režisierius: Andrius Čaplikas

Trukmė: 40 min.
Bilietai: 8 €, grupėms – 7 €

Bilietus platina Alytaus miesto teatro kasa, bilietai.lt, bilietai.keistuoliai.lt

Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.


Visi žino, ką reiškia žodis taip. Visi žino ir tai, ką reiškia ne. Visi žino, ką reiškia ne taip, bet ką gi reiškia TAIPNE?

„TAIPNE“ – muzikinis spektaklis, kuriame mama ir tėtis augina du padaužas, o šie, be abejo, auga stiprų charakterį ir mėgstamiausią žodį turinčiomis asmenybėmis. Tačiau visuomet sakant tik „taip“ arba tik „ne“ gali kilti tikrų tikriausia sumaištis, priverčianti gerokai pasukti galvą!

Jau nuo pat vaikystės matydami šviesoforą žinome, kad raudonai žybsintis signalas reiškia draudimą eiti ar važiuoti, o žalias – laisvę judėti. Dažnai nė patys nepastebime, kai raudoną šviesą ir žodį „ne“ imame suprasti kaip mus varžančius, negatyvius dalykus, o žalią šviesą ir žodį „taip“ – kaip visapusišką gėrį. Tačiau ar tikrai visuomet yra būtent taip? Galbūt kartais „ne“ mus apsaugo, o „taip“, priešingai, įvelia į pavojus?

Spektaklis „TAIPNE“ žaismingai kviečia nauju kampu pažvelgti į kai kuriuos, atrodytų, savaime suprantamus įsitikinimus ir pamatyti, kad ne visuomet „taip“ yra gerai, o „ne“ – blogai. Kalėdinės nuotaikos ir kūrybinės komandos entuziazmo lydimi mažieji žiūrovai bei jų tėveliai turės progą įsitikinti – TAIP ir NE painiavoje susigaudyti gali būti paprasta ir labai smagu!