VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

COM•MOON•A

Spektakliai

Teatrinių įvykių naktis COM•MOON•A – partizaninė opozicija klasikiniam teatrui: kritiška, provokatyvi, progresyvi, solidari, draugiška, dekadentiška.... kupina naujų potyrių „alkanai“, smalsiai ir potyrių ištroškusiai publikai. Naktis, kurią prisiminsi visus metus ir vėl lauksi kitos!

Kultūrinių lunatikų šventės naktiniame repertuare provokatyvūs spektakliai, jūsų dėmesio lauks svečiai iš Tbilisio ir Rumunijos, Oskaro Koršunovo teatras, Panevėžio teatras „Menas“ ir kt.

Fantastiška muzika lepins visų mylimas Vidas BAREIKIS... Jūsų lauks Marius Povilas Elijas Martynenko stand-up „Parodymai“, kino seansai, „VOGUE dance“ kūrybinės dirbtuvės, Meno ir mokslo laboratorija „Vegetacinė būklė“, protus žadins „TeatrIs“ braukykla (?!)

Nemieganti ir veržli COM•MOON•A pamaitins išalkusias sielas, o kūną ankstyvą rytą sustiprins „kritiko kiaušinienė“. Ir tai dar ne viskas!

Nuo rūsio iki rūbinės, nuo mažosios iki didžiosios salės, nuo galerijos iki kavinės... naktinėsime visame Alytaus miesto teatre. Ten, kur net nepagalvotum, kad gali virti naktinis teatro gyvenimas, kitoks – šelmiškas, garsus, trankus, įtraukiantis, neleidžiantis nė minutei sudėti akių!

Lapkričio 11 d. nuo 18 iki 6 val. ryto Jūsų laukia naktis teatre!

Tu privalai išgyventi COM•MOON•A naktį – tai alternatyva tradiciniam teatrui, čia „veža“ naujos patirtys, neišdildomi įspūdžiai, puikūs renginiai po vienu stogu visą naktį ir svarbiausia – gera atmosfera!

Nuolaidos: Nuolaida moksleiviams ir studentams
Kita: Nuo lapkričio 1 d. bilietai brangs !

FESTIVALĮ FINANSUOJA: Lietuvos kultūros taryba
FESTIVALIO MECENATAS: Glass LT
STRATEGINIS TEATRO RĖMĖJAS: Vita Baltic Internation

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu [email protected].