COM•MEDIA | UŽDARYMAS | „GRAŽI IR TA GALINGA, MIMOZOS IR SIRENOS“ (N-14)

Spektakliai

Klaipėdos jaunimo teatras | Koncertas-spektaklis

Aktorės, muzikos ir dainų tekstų autorės: Vaiva KvedaravičiūtėRugilė LatvėnaitėIeva PakštytėAsta ZacharovaitėMarija Žemaitytė
Dramaturgė: Birutė Kapustinskaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Rūta Venskutė
Garso režisierius: Kipras Dominas
Šviesų dailininkas: Julius Kuršis

Trukmė: 1 val.
Premjera: 2022 m. kovo mėn.
Bilietai: 8 €, 10 €, 12 €

Bilietus platina Alytaus miesto teatro kasa ir kakava.lt.

DĖMESIO! Po 3 skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.


COM•MEDIA FESTIVALIO UŽDARYMAS

Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „Kiek manęs yra manyje? Kiek galingos ir gražios telpa manyje?“

„Graži ir ta galinga” kviečia jus į naują programą „Mimozos ir sirenos“* pasitikti naują etapą kartu. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

* Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu. Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis (kaip gedulo gestas).
* Mimoza – šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje, elegantiškas kokteilis, skirtas šventiniams pusryčiams, atsipalaidavimui ir malonumui.
* Sirena – mitinė būtybė, savo daina viliojusi plaukti į salas. Deja, gražių balsų vilionės dažnai pasibaigdavo sudaužytais laivais.