COM•MEDIA | „BOKSAS“ (N-16)

Spektakliai

Lietuvos nacionalinis dramos teatras | Sportinė - mistinė kelionių drama

Režisierius: Antanas Obcarskas
Scenografė: Lauryna Liepaitė
Kostiumų dailininkas: Juozas Valenta
Kompozitorius: Rolandas Venckys
Vaizdo projekcijų autorius: Ričard Žigis
Šviesos dailininkas: Dainius Urbonis
Bokso treneriai: Aleksandras BaranovasVitalijus Vasiljevas
Kovų choreografai: Aleksandras BaranovasMarius Repšys
Dokumentinių filmų autoriai: Vytautas JašauskasRičard ŽigisMykolas BudraitisAxel Martinez
Režisieriaus asistentas: Deivydas Valenta
Prodiuserė: Kamilė Žičkytė
Aktoriai: Gediminas RimeikaLaurynas JurgelisMarius RepšysGiedrius SavickasDžiugas GrinysLukas MalinauskasGytis IvanauskasAleksandras BaranovasJurij KoroliovAugustina MarkelionytėGustė AntanaitytėVytautas Grigalauskas

Trukmė: 3 val.
Premjera: 2022 m. kovo 3 d.
Bilietai: 10 €, 15 €, 17 €, 20 €

Jauno žmogaus (7-25 m. amžiaus) nuolaida – 25 %, senjorams – 30 %, grupėms, didesnėms nei 20 asm. – 15%. Bilietus platina Alytaus miesto teatro kasa ir bilietai.lt.


Nerimstančia kovos dvasia persmelktas spektaklis „Boksas“ yra sportinė-mistinė kelionių drama apie dviejų kartų kovotojus. Saúlas (akt. Laurynas Jurgelis) – talentingas boksininkas, kurio išskirtinį potencialą įžvelgia klubo treneris (akt. Marius Repšys) ir bet kokia kaina nori jį padaryti pasaulio čempionu. Tsiganas (akt. Gediminas Rimeika) – į antrą planą nustumtas boksininkas, nenorintis taikytis su outsaiderio pozicija. Jo ambicijas pajautęs verslininkas (akt. Giedrius Savickas) prisiima globoti jauną sportininką ir siekia nugalėti savo gyvenimo traumas. Kam kova baigsis nokautu?

Dviejų jaunų boksininkų Saúlo ir Tsigano akistata vietinės reikšmės klube įžiebia globalias ambicijas, kurios peržengia geografines, o kartais ir fizinio pasaulio ribas. Jaunų vyrų kelionė atrandant savyje kovotoją tampa priemone seniems vilkams suvesti sąskaitas. Viena vertus, visuomenė kovotojus garbina kaip herojus, kita vertus, atstumia, kaltindama agresija. Kovotojo paradoksas sukelia savidestrukcijos polinkį. Boksininkai naikina savo priešininkus, tačiau laimėję dažnai jaučiasi sunaikinę save.

Kitaip nei likusių sportų, bokso niekas „nežaidžia“. Todėl teatro scenoje pasirodys tikri kovotojai, prižiūrimi profesionalių trenerių. Aktorių fizinis ir psichologinis pasirengimas spektakliui yra unikalus.