VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

COM•@ | „BALDIS IR VIVALDIS“

Spektakliai

Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis

Autoriai ir režisieriai: Darius KrapikasRasa Bartninkaitė
Dailininkas: Artūras Šimonis
Vaizdo projekcijų autorius: Arvydas Strimaitis
Vaidina: Rasa BartninkaitėDarius Krapikas

Trukmė: 50 min.
Premjera: 2019 m. spalio 26 d.
Bilietai: nuo 5 €

Amžiaus cenzas: 5 – 10 metai arba 0 – 4 klasės.

Įkvėpimo kupina kelionė metų laikais, skambant Antonijaus Vivaldžio muzikai.

Ar žinote, kur slepiasi įkvėpimas? Kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu muzikiniu kūriniu? Pagrindinis spektaklio veikėjas Svirpliukas Baldis jaučiasi labai nelaimingas – sunku patikėti, bet jis nemoka griežti smuikeliu! Jam padėti gali tik labai gerbiamas kompozitorius, linksmuolis abatas Antonio Vivaldis. Kompozitorius sutinka visus metus mokyti Svirpliuką muzikos paslapčių ir pakviečia drauge leistis į garsų, vaizdų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais.

Spektaklio kūrėjai – Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė kviečia į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Muziką spektakliui iš A. Vivaldžio „Keturi metų laikai“ koncertų parinko idėjos autorius, profesionalus smuikininkas bei aktorius – D. Krapikas.

„Gyvai atliekamos klasikinės muzikos ir baroko epochos tapybos meistrų paveikslų fone besivystančios linksmos istorijos idėja – pažadinti atradimų poreikį, „užkrėsti” kūrybos akimirkų džiaugsmu, lavinti muzikinį skoni ir ugdyti būsimąjį koncertų lankytoją“ (D. Krapikas).

 

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso paslaugų rinkinį.