"Bagažinių turgelis" Makniūnuose

Mugės

Po pavykusio pirmojo, Makniūnų sodžiaus bendruomenė savo kiemelyje toliau organizuoja „Bagažinių turgelį“. Jame gali dalyvauti visi: ir makniūniškiai, ir gretimų kaimų gyventojai ir dar iš toliau atvykusieji.

„Bagažinių turgelyje“ kaip ir visuose panašiuose „bagažinių“ ar „blusų“ turgeliuose atvykusieji prekiauja įvairiais jiems jau nebereikalingais daiktais: buities įrankiais, knygomis, audiokasetėmis, CD, virtuvės reikmenimis, automobilių detalėmis, įrankiais, rūbais, žaislais, suvenyrais, kolekcinėmis vertybėmis ir visais kitais daiktais, kurie jau nėra reikalingi, tačiau gaila išmesti, nes šie daiktai gali praversti kitiems.

Dažniausiai pardavėjai už savo prekes neprašo didelės kainos, ta suma būna labiau simbolinė, kad padengtų vykimo į turgelį išlaidas ir neatsirastų tarp pirkėjų tokių, kuriems gal net to daikto nereikia, bet jeigu pamatys ką nors dalinant nemokamai – tai paims viską.

Žinoma kainos nustatymas, pačio daikto savininko reikalas. Tačiau turgelis tam ir vadinasi turgeliu – jame vyksta derybos. Kitas daiktą ir dykai atiduoda, o kiti įvykdo daiktų mainus. Turgelis – tarsi gyvas organizmas!

Jeigu turite namuose jums nereikalingų daiktų – atvykite į Makniūnų „Bagažinių turgelį“ ir suraskite savo daiktams naujus savininkus!

Šiame renginyje nėra jokių mokesčių! Ir pirkėjams, ir pardavėjams renginys yra nemokamas. Makniūnų sodžiaus bendruomenės centras šiuo renginiu nori prisidėti prie antrinio daiktų naudojimo kultūros skatinimo, taip bandant sulėtinti pirkinių keliavimą į šiukšlynus ir taip mažinti neigiamą poveikį mūsų gamtai.

Norinčius prekiauti prašome registruotis tel.nr. +370 623 11303