VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Audiovizualinės parodos "BALTŲJŲ SŪRIŲ NAKTYS" vidaus ekspozicijos atidarymas

Parodos

Audiovizualinė paroda BALTŲJŲ SŪRIŲ NAKTIS: tarp iliustracijos ir dokumentalumo!

Rugsėjo 14 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) pakviesime į audiovizualinės parodos „Baltųjų sūrių naktis“ vidaus ekspozicijos atidarymą.

Tai vizualinės interpretacijos arba foto-teksto montažai, skatinantys atkreipti dėmesį į tam tikrus kūrinio fragmentus. Montažuose „nugulė“ fotografijos iš Alytaus miesto foto metraštininko Vytauto Stanionio (1917–1966) archyvų, atspindinčios rinkinyje „Baltųjų sūrių naktis“ aprašytą laikmetį. Parodos vizualines interpretacijas papildo įgarsintos apysakų ištraukos. Tad, užsukę į parodą, turėkite išmanųjį įrenginį, kuriuo galėsite pasiekti garso įrašus, ir ausines.

Jei neturėsite galimybės atvykti į parodos sutiktuves, tai skubame pranešti, kad ji bus eksponuojama ir internete, taip suteikiant galimybę lankytojams bet kuriuo patogiu metu pamatyti ekspoziciją virtualioje erdvėje!

DĖMESIO! Rugsėjo 16 d. 12 val. prie Mažosios Dailidės ežerėlio vyks interaktyvi meninė akcija rašytojui Jurgiui Kunčinui atminti „Aitvaras viršum Alytaus“.
Kviečiame į kūrybines aitvarų gaminimo dirbtuves su menininku Mariumi Abramavičiumi-Neboisia bei literatūrinių tekstų skaitymus gamtos apsuptyje.
SVARBU! Norite aitvaro skrydį praturtinti savo kūrybos tekstais? Registruokitės jau dabar el. p. [email protected].

Audiovizualinė paroda „Baltųjų sūrių naktis“ yra iš dalies finansuojama Lietuvos kultūros tarybos ir Alytaus miesto savivaldybės, manome, bus įdomus naujas intriguojantis kultūrinis patyrimas, skirtingo skonio gurmanams.