Arvydo Švirmicko parodos „Tapyba (spalva ir jausmai)“ atidarymas

Parodos

Arvydo Švirmicko autorinė tapybos darbų paroda „Tapyba (spalva ir jausmai)“ - Alytaus kultūros centro parodinėse erdvėse.

Parodos atidarymas birželio 17 d. 18 val.

Apie autorių: „gimiau 1955 m. Augau ir mokiausi Alytuje. Man patiko grafika ir tapyba.1978 m baigiau Vilniaus dailės institutą. Mokiausi pas puikius mokytojus ir menininkus S. Šaltenį, L. Surgailį, K. Dereškevičių, A. Kmieliauską, V. Dilką, o diplominį darbą kūriau profesorės Sofijos Veiverytės studijoje. Vienas diplominio darbo variantas yra Nacionaliniame dailės muziejuje. Vėliau pradėjau dirbti mokytoju Alytaus dailės mokykloje. Šiuo metu dirbu Kauno taikomosios dailės mokykloje Alytaus filiale. Kūryboje ir gyvenime pagrindinis dėmesys – žmogui, su visais jo pakylėjimais ir nuosmukiais.“

Po instituto baigimo A. Švirmickas aktyviai dalyvauja dailės parodose Lietuvoje ir užsienyje. Darbus eksponavo parodose Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Švedijoje, Vengrijoje, Danijoje, Latvijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Italijoje, Korėjoje, Kinijoje, Norvegijoje. Organizuoja ir dalyvauja tarptautiniuose dailininkų pleneruose bei kūrybinėse laboratorijose Lietuvoje ir užsienyje.

Kviečiame parodą lankyti darbo dienomis 10-19 val.

Paroda veiks iki rugsėjo 30 d.