Alytaus dizaino savaitė. Jaunimo diena. Interjero ir eksterjero dizainas

Parodos

4 DIENA. JAUNIMO DIENA. INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINAS.

Gegužės 26 d. įvairios Alytaus miesto erdvės

16:00 Gatvės meno pleneras „Simbolių dizainas ant grindinio“. Fragmentai nuo buvusio siuvimo fabriko „Dainava“ iki Medvilnės kombinato.
17:00 Jaunųjų juvelyrų kolekcija „KARTa“. Įvairios miesto vietos. Kuratorė E. Liškevičienė.
19:00 Fotoparoda „nepaKARTojama?“ ir diskusija „Fotografija eksterjere“. Mažosios Dailidės ežerėlis ir jo prieigos. Kuratorius S. Šmigelskas.

Renginys nemokamas.

I dizaino festivalis „Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir pristato įvairiais pjūviais subalansuotą 7 dienų programą. Joje sutilps tiek regiono kultūrinį bei socialinį įskiepį aktualizuojanti paroda „KARTU No KODAS 1967–2022“ bei ją lydintys tokie įtraukūs vyksmai, kaip audinio motyvo „išėjimas į gatves“, tiek Erdvinio dizaino diena, pristatanti audiovizualinio meno parodą (video-istorijos) bei įspūdingo dydžio tūrinį meno objektą „atKARTotas KARTonis tiltas“, šviesų instaliacijomis pripildytą ir Šviesos sodu virtusį miesto parką.

Daugiau apie dizaino savaitę: https://bit.ly/3MR7LUL

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.