Vasario 16 - osios renginiai Alytaus krašte

Rytoj gimtadienį švenčia ne tik Lietuva, bet kiekvienas jos pilietis. Kviečiame kartu švęsti, pažinti ir kurti! Alytaus miestas ir rajonas parengė virtualias Nepriklausomybės atkūrimo dienos programas, kuriose gali dalyvauti kiekvienas, švęsdamas laisvę savo namuose. Šiais metais taip sutapo, kad tą pačią dieną minėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir Užgavėnes, tad tarp renginių netruks įvairovės.  

 

Vasario 16 - osios renginiai Alytaus mieste

Programoje:

Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.

Švęskime Laisvę kartu!

Iki 16 d. Pramoginis nuotraukų konkursas, pasidalykite akimirkomis, kaip jūsų šeima švenčia Vasario 16-ąją „Mano Vasario 16-oji“. Nuotraukas siųsti [email protected] Išradingiausiai šventusieji bus apdovanoti Kultūros centro atributikos prizais. Nuotraukomis bus pasidalinta Kultūros centro Facebook paskyroje.

Nuo 15 d. Tarptautinio projekto paroda „Čia mano Lietuva“ (organizatorės: Likiškėlių progimnazijos mokytojos A. Dvareckienė ir J. Andriuškevičienė). Bibliotekos Vidzgirio filialo feisbuko paskyra: Bibliotekos Vidzgirio filialas.

Nuo 16 d. Virtuali paroda „Medikai prieš 100 metų“ www.alytausmuziejus.lt, feisbuko paskyra Alytaus kraštotyros muziejus.

Iki 16 d.„Vienybė težydi“. Lietuvos valstybės atkūrimo dienai puošiame medį Senamiesčio skvere.

16 d. „Iš širdies“. Alytiškiai virtualiai sveikina Lietuvą.

Renginiai vyks nuotoliniu būdu.

Vasario 16 - osios renginiai Alytaus rajone

Alytaus rajonas kviečia minėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vasario 16-ajai nuotolinius renginius organizuoja Kultūros centras, biblioteka, gimnazijos, o prie jų jungiasi ir bendruomenės.

Užgavėnės Alytaus krašte

Užgavėnes prisiminus

Programoje:

Virtuali kelionė po Užgavėnių prisiminimus!

Paklausysite Užgavėnių dainų, pažiūrėsite nuotraukas bei kitas išlikusias akimirkas iš praėjusių, nuotoliniu būdu prisivalgysime blynų ir sušuksime „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“

Renginys vyks Kultūros centro Facebook puslapyje ir Youtube paskyroje.

 

Užgavėnių kaukių gaminimo edukacija - https://www.arskc.lt/uzgaveniu-kaukes-gamybos-edukacija.html

Užgavėnių blynų kepimo edukacija - https://www.arskc.lt/uzgaveniu-blynu-kepimo-edukacija.html

 

Atsiliepimai

Komentuoti