Peremoha.lt paramos koncerte Alytuje dalyvaus muzikantai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos

Pastaruoju metu tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyje daugėja Ukrainos palaikymo iniciatyvų. Šiai aktualiai temai skirto muzikinio renginio Alytuje galvoti nereikėjo – sumanymas subrendo pačiu natūraliausiu būdu.

Pakviesta į „Sunkiosios muzikos klubo“ studiją, įsikūrusią Putinų mikrorajono bendruomenės centre, joje ėmė repetuoti ukrainiečių roko grupė. Iš Ukrainoje veikusių dviejų muzikos grupių likučių susibūrė viena. „Hrupa krovi“ (liet. „Kraujo grupė“) pasivadinę muzikantai tapo pirmais renginio dalyviais.

Prie palaikymo koncerto programos antrieji prisijungė minėto klubo narių muzikos kolektyvas „S. M. K.“, vadovaujamas ukrainietiško kraujo savo gyslose neslepiančio alytiškio Igorio Brunko. Per beveik savaitę prie Igorio su „S. M. K.“ ir „Hrupa krovi“ prisijungė visi kiti pageidaujantieji ne tik muzikaliai, tačiau ir neatlygintinai paremti ukrainiečių kovą – atlikėjai, kūrėjai ir jų grupės iš Lietuvos, Lenkijos bei Ukrainos.

Alytuje vyksiantis palaikymo koncertas Lietuvoje bus vienas gausesnių, kurio scenoje sulauksime ir pačių ukrainiečių.

Su „Hrupa krovi“ ir šios grupės vokalistu, boso gitaristu Alanu scenoje taip pat išgirsime tokius atlikėjus, kaip aktorius, dainininkas Vladislav, vokalistė Vika.

Lietuviško, klasikinio roko scenai Ukrainos palaikymo renginyje Alytuje su „S. M. K.“ taip pat atstovaus įvairiausių tikro garso festivalių dalyvė, grupė „Stresas“ iš Šiaulių.

Programoje skambės ne tik sunkus, karingas, tačiau ir lengvas, draugiškas rokas, kurį atliks alytiškiai „Feels“. Mylinčius bliuzą, bliuzroką šio stiliaus garsais apdovanos „Brownie bakers“ vyrukai iš Kauno. Dzūkiškų, pagoniškų ir daugiau įvairių kitoniškų sąskambių atveš „Sidabro“ grupė iš Merkinės.

Ukrainos palaikymo koncerte Dzūkijos sostinėje girdėsime ne tik roką, tačiau ir Lietuvoje retokai atliekamą muzikos žanrą – dub. Šia, iš regio stiliaus kilusia, muzika susirinkusius mėgins „užkrėsti“ „N4me it sound“ duetas iš Lodzės (Lenkija).

Lietuvos ir Ukrainos himnus atliks alytiškis gitaros mokytojas, buvęs „Combo“, „Rondo“ ir kitų grupių gitaristas Zigmas Šileikis.

Visa tai ir dar daugiau – Ukrainos palaikymo koncerte Peremoha.lt, kuris pasaulinės kultūros dienos išvakarėse, t. y. balandžio 14 d. (ketvirtadie-nio) vakarą, vyks Dzūkijos sostinės širdyje – Alytaus rotušės aikštėje.

Renginys – nemokamas.

Kviečia koncerto sumanytojai „Hrupa krovi“ ir „Sunkiosios muzikos klubas“, partneriai – Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus miesto teatras, Alytaus kultūros centras, Putinų bendruomenės centras, B-ALTROCK.LT, renginio laikraštis – „Alytaus naujienos“, portalas – Alytausgidas.lt, radijas – FM99.

Norite prisijungti? El. p. [email protected], http://peremoha.lt/.

Atsiliepimai

Komentuoti