Atviros dienos kaime - poilsiaukite gamtoje!

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos organizuojamas renginys vyks šių metų RUGSĖJO 4-6 d. Ši akcija metai iš metų suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas!

Dalyviai Jums pasiūlys įvairiausių pramogų: išmėginti žygius miškuose ar upėmis, pasivaikščiojimą 2 km. basakojų taku, lobių paiešką, pirties malonumus, pažintį su Amerikos indėnais ar Baltų kultūra, apsilankymą apžvalgos bokšte, dvaruose, muziejuose ar išskirtiniame namelyje medyje. Amatininkai pamokins įvairių rankdarbių - nuo verpimo iki keramikos, ūkininkai supažindins su savo augintiniais. Lankytojai galės pabendrauti ir įsiamžinti su poniais, mažiausiais Europoje veisliniais galvijais, įvairiausiais paukščiais ir ne tik! O augalinkystės ūkiuose galėsite mėgautis levandų aromatu, pasigrožėti dekoratyviniais medžiais ar įsigyti rudeninio derliaus. Lankytojų lauks įvairių kaimiškų skanėstų degustacijos, o įvairios edukacijos, sveikatingumo programos, kūrybos pamokos leis pažinti ir pamilti kaimą dar labiau!

Akcijos tikslas - populiarinti kaime teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus. Sodybų, ūkių, kultūros namų, lankytojų centrų šeimininkai, amatininkai ir bendruomenės kvies tiek didelius, tiek mažus miesto gyventojus 3 dienas praleisti kaime bei pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis, įsigyti jų užaugintų bei pagamintų produktų ar tiesiog sužinoti apie galimybes atostogauti kaime.

Alytaus krašte, akcijoje dalyvauja kaimo turizmo sodyba „Dvarčėnų dvaras“. Akcijos dienomis svečiai, užsisakę namelį, gaus 10 proc. nuolaidą bei galės nemokamai pasimėgauti pirtimi ir kubilu.

Daugiau informacijos: www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime

Atsiliepimai

Komentuoti