Kovo
13 d.

Alytaus turizmo informacijos centro darbas kovo 16 d. - balandžio 13 d.


Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. balandžio 13 d. Alytaus turizmo informacijos centre darbo dienomis bus teikiama bekontaktė nuotolinė informacija. Primename, kad su mumis galite susisiekti el. paštu [email protected], telefonu +370 687 07703.

Siekiant suvaldyti COVID-19 plitimą Lietuvoje, šalyje nuo kovo 16 d. iki balandžio 13 d. skelbiamas karantinas
Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. balandžio 13 d. Alytaus turizmo informacijos centre darbo dienomis bus teikiama bekontaktė nuotolinė informacija. Primename, kad su mumis galite susisiekti el. paštu [email protected], telefonu +370 687 07703.
Visą informaciją rasite svetainėje www.alytusinfo.lt. Alytaus turizmo informacijos centro iniciatyva sukurta mobilioji programėlė Visit Alytus, kurioje yra ir 3 maršrutai su audiogidu, padės keliauti savarankiškai (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freshgun.alytus&hl=lt).

Parkuose ir kitose viešose erdvėse nuo kovo 19 d. žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai. Plačiau apie tai informaciją galite rasti čia.

Primename, kad kovo 16 d. - balandžio 13 dienomis Alytuje, kaip ir visoje Lietuvoje, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą, taikomi laikini apribojimai:

  • Draudžiama užsieniečiams atvykti į Lietuvą, išskyrus specialius atvejus, kai vykdomas krovinių vežimas, kai asmenys turi teisę gyventi Lietuvoje ir išskyrus diplomatus. Išimtis taikoma ir NATO bei NATO šalių kariniuose vienetuose tarnaujantiems asmenims ir juos aptarnaujančiam personalui, jų šeimos nariams. Prekių judėjimas neribojamas.
  • Draudžiama Lietuvos piliečiams išvykti iš Lietuvos, išskyrus atvejus, kai jie grįžta į savo gyvenamąją vietą, vyksta į savo darbo vietą, taip pat VSAT vadovo ar jo įgalioto asmens leidimu.
  • Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas.
  • Draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose.
  • Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai.
  • Draudžiama sveikatinimo paslaugų centrų, sanatorijų, poilsio centrų veikla, išskyrus indvidualias reabilitacijos paslaugas, kurios susijusios su gydymu.
  • Draudžiama viešojo maitinimosi įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų veikla, išskyrus kai maistas galinamas išsinešimui arba kitais būdais pristatomas gyventojams.
  • Draudžiama parduotuvių, išskyrus maisto prekių, prekybos centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių parduotuves juose, turgaviečių, išskyrus maisto, veikla, išskyrus internetinę prekybą ir kai prekės pristatomos gyventojams.
  • Draudžiamas grožio paslaugų teikimas. 

Naujausią informaciją dėl koronaviruso galite rasti: www.lithuania.travel/lt, www.facebook.com/KeliaukLT, http://sam.lrv.lt, https://alytus.lt, https://arsa.lt