Žygis pėsčiomis Punios šile

Žygis pėsčiomis Punios šile

Olita Orany organizuoja žygį bundančiame Punios šile – išskirtinės gamtinės vertės miške, dar išlaikiusiame ir pamaže įgyjančiame naujų sengirės bruožų. Mišką juosia 19 kilometrų ilgio Nemuno kilpa, tai dėl jos šilas yra vienas vertingiausių gamtos objektų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Punios šilas yra Nemuno kilpų regioniniame parke – saugomoje teritorijoje. Didžioji jo dalis – draustinis (lankytis leidžiama), mažesnioji – rezervatas (lankytis draudžiama).

Pažintinį žygį po Punios šilą ves Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos specialistas Renatas Jakaitis, jau virš 20 metų vykdantis aplinkotyrinę, aplinkosauginę veiklą Punios šile. Jis yra išleidęs Punios šilo išskirtinę gamtinę vertę reprezentuojantį fotoalbumą - „Punios šilas. Senųjų girių takais“.

  • Vasario 23 d.  nuo 10:23
2020-02-23 10:23 2020-02-23 10:23 Europe/Vilnius Žygis pėsčiomis Punios šile Olita Orany organizuoja žygį bundančiame Punios šile – išskirtinės gamtinės vertės miške, dar išlaikiusiame ir pamaže įgyjančiame naujų sengirės bruožų. Mišką juosia 19 kilometrų ilgio Nemuno kilpa, tai dėl jos šilas yra vienas vertingiausių gamtos objektų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/zygis-pesciomis-punios-sile/date-20200223/ Alytaus kraštas
Daugiau informacijos