VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Naujieji metai su legendine grupe DINAMIKA

Šventės

Vis arčiau ir arčiau Naujieji 2023-ieji metai atbilda palikdami 2022-uosius! Tad kad Nauji būtų geresni nei praeiti, kviečiame pasitikti Naujuosius ir išlydėti senuosius 2022- uosius šauniausiam Alytaus naktiniame klube - AMIGO!!!.

Naujuosius metus pasitikite geros nuotaikos ir muzikos apsuptyje, su legendine grupe DINAMIKA Nepamirštamą muzikinį vakarą, gerą nuotaiką ir šilumą jums dovanos vakaro Dj. Šventės metu vaišinsitės šventiniais užkandžiais*, karštu patiekalu, gaiviaisiais gėrimais ir burbuliukais taurėse, o Naujuosius metus pasitiksite su įspūdingais naujametiniais fejerverkais! Nepamirštama naktis, kuri tęsis iki ryto, netikėtos AMIGO staigmenos vakaro svečiams ir dar daugiau, leis jums įvažiuoti galingai į Naujuosius 2023 metus.

Daugiau informacijos bei staliukų rezervacija telefonu 86 273 9382 

Šventinio staliuko rezervacija - 75€ asmeniui*
(Įėjimas, užkandžiai, karštas patiekalas, gaivieji gėrimai ir burbuliukai)

25€ asmeniui, be išankstinės rezervacijos.

*Kaina gali keistis vakaro eigoje.

Nuo kitos savaitės bus galimybė bilietus įsigyti internetu!!!! 

 

Durys - 20:00
Pabaiga 04:00
Vieta - Naujoji g. 50, Alytus
 N-18
Klubas pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų, bei aprangos kodo neatitinkančių asmenų.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.