Laisvės piknikas Alytuje 2020 | Laisvės TV

Laisvės piknikas Alytuje 2020 | Laisvės TV

Kitokie metai – kitoks piknikas. Žinia gera, kad šiais metais „Laisvės piknikas“ vyks net 4 vietose!

Keturių dienų „Laisvės piknikų“ festivalis bus uždaromas Alytuje!
Rugpjūčio 29 dieną, Alytaus Dainų slėnyje, kur visų svečių lauks diskusija apie pokoroninę Lietuvą ir jos ateitį, į savo veiklas įtrauks nevyriausybinės organizacijos, vyks „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ specialios, Alytui skirtos laidos filmavimas ir stogą nunešantis „The Roop“ koncertas.

SVARBU!
Piknikų metu planuojama vis dar riboti renginių dalyvių skaičių.
Kad būtų galima sklandžiai tai kontroliuoti, prieš renginį bus kviečiama išsiimti nemokamus pakvietimus, kurie bus skanuojami prie įėjimo. Tik taip bus galima užtikrinti, kad renginys vyks saugiai ir pagal visas saugumo rekomendacijas.

Nespėjus papiknikauti savo mieste, savęs stipriai gailėti nevertėtų, kadangi didžiausias nemokamas vasaros festivalis keliaus po Lietuvą ir švęsti laisvę kvies net keturiuose skirtinguose miestuose:

Tauragėje (Vasaros estrada) - rugpjūčio 26d., trečiadienis;
Marijampolėje (Poezijos parkas) - rugpjūčio 27 d., ketvirtadienis;
Utenoje (Utenos kultūros centras) - rugpjūčio 28 d., penktadienis;
Alytuje (Dainų slėnis) - rugpjūčio 29 d., šeštadienis.

Keturios įsimintinos paskutinės vasaros dienos žada keturiskart daugiau pokalbių apie valstybę, daugiau atsakymų į klausimus, o svarbiausia, keturiskart daugiau laisvės ir bendrumo!

  • Rugpjūčio 29 d.  16:00 - 22:30
2020-08-29 16:00 2020-08-29 22:30 Europe/Vilnius Laisvės piknikas Alytuje 2020 | Laisvės TV Kitokie metai – kitoks piknikas. Žinia gera, kad šiais metais „Laisvės piknikas“ vyks net 4 vietose! Keturių dienų „Laisvės piknikų“ festivalis bus uždaromas Alytuje! Rugpjūčio 29 dieną, Alytaus Dainų slėnyje, kur visų svečių lauks diskusija apie pokoroninę Lietuvą ir jos ateitį, į savo... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/laisves-piknikas-alytuje-2020-laisves-tv/date-20200829/ Dainų slėnis, J. Basanavičiaus g., Alytus, Alytus, Alytaus krašte