VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Janinos Buzūnaitės- Žukaitienės skulptūros ir tapybos darbų parodos MINČIŲ MOZAIKA atidarymas

Parodos

Paroda veiks 2023 10 05–11 04
Parodas kviečiame apžiūrėti II-V 10–18 val. 1 val. iki kiekvieno renginio (pietų pertrauka 13–14 val.)

 

Į Alytaus kultūros cento parodinę erdvę priskris netikėtų paukštelių. Spalvotų, margų kuriuos autorė vadina ,,Kosmoso paukšteliai”. Vos ne žaibiškai užgimstantis, sunkiai nupasakojamas, paukštelis, tai surinktos jau panaudotos įvairios detalės: varžtukai, kamšteliai, spiralės… Nelauktai įgiję naują, netikėtą kvėpavimą. Fantastiškai geri, iš gerų minčių ir meilės išperėti paukšteliai – bevardžiai. Kviečia autorė ir jus pajausti vaizduotės šėlsmą, pakeliauti spalvingomis varžtelių metamorfozėmis.

 

Nesuvaržytas moteriškumas, žodžių žaismas. Tai kas netelpa sieloje, virsta poezija.
Čia tikri išgyvenimai, šilti prisilietimai, nutylėti žodžiai ir išsiskyrimai.
Menininkė rašo apie viską ir apie nieką. Į metaforas, kaip pati sako, sudeda gilius jausmus, gyvenimišką patirtį, dosniai dalinasi savu pasauliu.

 

Janina Buzūnaitė-Žukaitienė gimė Dauguose. Ji – Lietuvos dailininkė, poetė, skulptorė ir papuošalų kūrėja. Menininkės kūryboje dominuoja abstrakti tematika, o daugelyje paveikslų vyrauja ekspresionizmas. Žymiausi darbai yra paveikslų ciklai „Kaktusai“, „Žuvys“, „Aš myliu arklius“, „Laikas“, „Svajonių laivas“, „Pasivaikščiojimo linksmybės“, „Pasigailėkit manęs“, „Vilties skrydis“ ir „Kita diena ir kitas gyvenimas“. Nuo 1999 m. menininkė surengė apie 30 individualių ekspozicijų Alytuje, Druskininkuose, Kaune ir Vilniuje.


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. [email protected])  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą.
Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. [email protected], mob. +370 601 18524.