Futbolo varžybos: DFK „Dainava“ - Vilniaus „Vytis“

Futbolo varžybos: DFK „Dainava“ - Vilniaus „Vytis“

Paskutinėse I lygos rungtynėse dainaviečiai visiems susirinkusiems stadione padovanojo įspūdingą pergalę prieš „Šiaulių“ futbolininkus.

Šios rungtynės yra dar vienas įrodymas, jog komanda reikia tikėti iki paskutinės rungtynių sekundės. Jau minėta pergalė ne tik suteikė daug puikių emocijų, bet ir pagerino pozicijas kovoje dėl ketvirtosios vietos, leisiančios sportiniu keliu iškovoti kelialapį į aukščiausią šalies lygą.

Paskutinės rungtynės Alytaus miesto stadione taps didele švente visiems DFK „Dainavos“ gerbėjams, todėl apsilankyti šiame mače – tiesiog privaloma. Į Alytų atvyks „Vilniaus Vyčio“ futbolininkai, prieš kuriuos pirmajame rate, Vilniuje, prarado du svarbius taškus.

  • Spalio 16 d.  18:30 - 20:30
2020-10-16 18:30 2020-10-16 20:30 Europe/Vilnius Futbolo varžybos: DFK „Dainava“ - Vilniaus „Vytis“ Paskutinėse I lygos rungtynėse dainaviečiai visiems susirinkusiems stadione padovanojo įspūdingą pergalę prieš „Šiaulių“ futbolininkus. Šios rungtynės yra dar vienas įrodymas, jog komanda reikia tikėti iki paskutinės rungtynių sekundės. Jau minėta pergalė ne tik suteikė daug puikių emocijų, bet ir pagerino... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/futbolo-varzybos-dfk-dainava-vilniaus-vytis/date-20201016/ Alytaus miesto stadionas, Birutės g. 5, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
Daugiau informacijos