VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

COM•@ | „EŽIUKAS IR DEBESĖLIS“

Spektakliai

Kauno valstybinio lėlių teatro edukacinė programa - spektaklis pagal I. Sekevičienės knygą „Dangus virš ežiuko vaikystės“

Režisierė: Natalija Parasočkina-Vichtinskaja (Ukraina)
Dailininkė: Edita Lepšienė
Kūrybinis mentorius: Andrius Žiurauskas
Vaidina: Natalija Parasočkina-VichtinskajaMindaugas Černiauskas

Trukmė: 20 - 30 min.
Bilietai: 5 €

Auditorijos amžius: 3-7 metai.

Bilietus platina teatro kasa ir Kakava.lt.

„Niekada nebūsi vienišas, jei virš tavęs – dangus“, – įsitikinusi spektaklio kūrybinė komanda ir pagrindinis spektaklio personažas Ežiukas, pakviesiantis žiūrovus į kelionę, po stebuklingą debesų pasaulį. Šviesus ir jaukus edukacinis spektaklis nuo pat pirmos minutės įtrauks mažuosius žiūrovus ir paskatins išlaisvinti savo vaizduotę, bei spektaklį įkvėpė kaunietės Indrės Sekevičienės knyga „Dangus virš ežiuko vaikystės“, gimusi iš noro praskaidrinti Lietuvoje apsistojusių vaikų iš Ukrainos kasdienybę.


Ežiukas labai smalsus ir išradingas – savo vienatvės akimirką jis randa draugų žvelgdamas į dangų. Šie draugai neleidžia jam jaustis vienišam, net ir pačią sunkausią akimirką.
Šis spektaklis skirtas  ne tik visiems Lietuvoje gyvenantiems vaikams: bet ir atvykusiems vaikams iš Ukrainos. Savo žaisminga forma jis įtrauks mažuosius svajotojus pasinerti į įkvepiančius nuotykius kartu su Ežiuku, bei pripildys visas širdeles ramybės ir džiaugsmo.


Edukacinė programa- spektaklis atliekamas dviem kalbomis lietuvių ir ukrainiečių.
Edukaciniame spektaklyje  vaikai mokomi ne tik sugretinti dvi kalbas, bet ir sužinoti  bei pažinti dvi kultūras