Alytaus spintukė

Susitikimai

Pirmoji „Alytaus Spintukė“ kviečia iškraustyti savo spintas ir pasidalinti jose sukauptais turtais! Ruduo, pats geriausias laikas atsinaujinti, todėl renginyje lauksime ir norinčių parduoti, ir ieškančių naujų garderobo detalių

Rugsėjo 10 d. (šeštadienį) 11-14 val. Alytaus Rotušės aikštėje (esant blogoms oro sąlygoms - mieste teatre) šurmuliuos blusturgis kuriame laukiame prekiautojų TIK drabužiais, avalyne ir aksesuarais, o pirkėjų - norinčių atnaujinti savo rūbų spintukes!

Žinome, kad turbūt didžiausias spintos atsargas yra sukaupusios mažylių mamos, todėl kviečiame jas pasinaudoti proga ir perleisti kitiems išaugtus, bet dar puikios kokybės drabužius bei pasinaudoti proga ir įsigyti reikalingų rūbų naujam sezonui. Kol mamos prekiaus ir bendraus - vaikai galės dūkti specialiai įrengtoje vaikų zonoje su daugybe smagių veiklų!

Na, o madą mėgstantys merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai kviečiami prekiauti ir apsipirkti suaugusiųjų zonoje, kur derybas lydės skambanti muzika, o naujas pažintis padės užmegzti eilė prie maisto vagonėlio.

Norintiems prekiauti - BŪTINA užsiregistruoti šioje anketoje https://forms.gle/pEYzbYD3qsdq3wHq7

Norinčių apsipirkti - laukiame nemokamai su draugų kompanija ir šypsena!