Alytaus džiazo festivalis ’22 | „Home Jazz Band“

Koncertai

Alytus pastaruoju metu ypač giliai kvėpuoja kultūra.

2021-aisiais sėkmingai prasidėjęs džiazo projektas „Džiazuojantis Alytus“ užaugo iki Alytaus džiazo festivalio, kuris yra įtrauktas ir į „Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės“ programą.

Netikėto alytiškių susidomėjimo atidarymo metu sulaukęs džiazo festivalis – tęsiasi ir kviečia į dar vieną ypatingą koncertą su grupe „Home Jazz Band“!

Rudenėjant ir vėstant orams kviečiame į jaukų džiazo vakarą Alytaus kultūros centre prie freskos „Audėjos“.

Home Jazz Band“ – džiazo chuliganai nuo 2011 metų.

„Muzikos, kurią atliekame, galima klausytis ir sėdint, bet svingas bei tradicinis džiazas, visgi, yra šokių muzika, tad jai skambant reikia šokti.“- sako grupės gitaristas ir vokalistas Mindaugas, kuris taip pat yra profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas. Šią muziką grojame ir dėl to, kad ji patinka, ir dėl to, kad ją suprantam. Taip daug lengviau įtikinti ir klausytoją. Ankstyvasis džiazas gali būti labai įvairus: svajingas, piktas, džiugus. Taip jį ir atliekame. Vengiame standartų, ieškome įdomesnių kūrinių, kad klausytoją lavintumėme ir supažindintumėme su rečiau girdimais kūriniais, kurie dažnai būna nepakankamai įvertinti. Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo Eros bigbendų muzikos ir Europietiškojo džiazo. Džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. “Home Jazz Band“ bando jį parodyti autentišką ir įvairų.

Mindaugas Bikauskas – gitara, vokalas
Marius Zaremba – klarnetas
Dominykas Vyšniauskas – trimitas
Andrius Kairys – būgnai
Denis Murašov – kontrabosas


Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama.