VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

8 notes missing ir Gabrielė

Koncertai

Grupės 8 notes missing (Paulina Bakšaitė, Lukas Pocius, Antanas Jurkevičius) ir dainų autorės, atlikėjos Gabrielės Pukelytės jungtinio projekto siekis yra naujai pateikti įvairių tautų etno muziką šiuolaikinės, improvizacinės muzikos kontekste. Nestandartinės sudėties kolektyvas klausytojus kviečia pasinerti į etno kultūros ir šiuolaikinės improvizacinės muzikos sintezės kuriamą garso verpetą.

Atlikėjai:

Gabrielė Pukelytė (vokalas, gitara) - dainuojamosios poezijos konkursų laureatė ir Grand Prix laimėtoja, grupės Arlekinas lyderė ir įkūrėja bei daugybės muzikos festivalių dalyvė. Su savo kūrybos programa gastroliavo Latvijoje, Estijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Islandijoje.

Grupė ,,8 notes missing” - festivalio ,,Vilnius Jazz” organizuojamo konkurso ,,Young Power” laureatai (2022):

Paulina Bakšaitė (sopraninis saksofonas) - magistro studijas baigė LMTA (prof. P. Vyšniausko klasė). Kaip solistė tapo prizininke įvairiuose konkursuose, pasirodė kartu su šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Skirtingų ansamblių sudėtyse dalyvavo Klaipėdos pilies, Kauno, Vilniaus džiazo festivaliuose.

Lukas Pocius (baritoninis saksofonas, klarnetas) - atlikėjas bakalauro studijas baigė Vilniaus kolegijoje (L. Mockūno klasė). Nuo pat studijų laikų iki šiol aktyviai pasirodo įvairių žanrų grupių sudėtyse. Yra grojęs su tokiais Lietuvos džiazo gigantais kaip V. Čekasinas, L. Mockūnas, R. Banys, P. Kentra ir kt.

Antanas Jurkevičius (trimitas, fliugelhornas) - bakalauro studijas baigė Vilniaus kolegijoje (D. Vyšniausko klasė). Muzikinių konkursų dalyvis bei prizininkas groja įvairių stilistikų grupėse ir projektuose, pasirodė tokiuose festivaliuose kaip ,,Klaipėdos pilies džiazo”, ,,Vilnius Jazz”, ,,Mėnuo Juodaragis”, ,,Loft’fest” ir kt.