Alytaus Rotušės aikštėje pastatytas įspūdingas tiltas

Alytaus Rotušės aikštė pasipuošė nauju įspūdingu objektu. Čia iš kartoninių medžiagų pastatyta meninė instaliacija, atkartojanti Alytaus Baltosios rožės tiltą, kuris yra aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltas (38,10 m). Aplankyti šią instaliaciją kviečiami visi nepakartojamų įspūdžių bei asmenukių kolekcionieriai. Taip pat laukiami ir visi smalsuoliai.
„Alytus šiais metais – Lietuvos kultūros sostinė, ir kultūrinės programos, projekto šūkis yra „Kuriantys tiltus“. Jau pavasarį kilo sumanymas Rotušės aikštėje pastatyti meninę instaliaciją, atkartojančią Alytaus tilto maketą. Nors kartoninės tilto dalys sukurtos jau anksčiau, tačiau vis laukėme geresnių orų, kad galėtume ilgiau pasidžiaugti šia instaliacija“, – sakė Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė.
Meninę instaliaciją sukūrė dalininkas Arvydas Švirmickas, prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ir Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialas. 


Pavasarį Alytaus Rotušės aikštėje stovėjo rožinis dramblys, kurį paglosčius išsipildydavo sugalvotas noras. Dramblys buvo atvežtas iš Alytaus rajono Savilionių kaimo, kur stovėjo šalia sodybos. Jo savininkas Romualdas Volungevičius skulptūrą  dedikavo nuo sunkios ligos mirusiai savo ir viso pasaulio mamoms. Šiuo metu rožinis gražuolis „įsikūręs“ Naujojoje gatvėje, greta pėsčiųjų ir dviračių tako įrengtos vaikų žaidimų aikštelės (geriausias orientyras pastatas Naujoji g. 5, Alytus).

 

Atsiliepimai

Komentuoti