Spektaklis vaikams „Kakė Makė ir atversta knyga“

Spektaklis vaikams „Kakė Makė ir atversta knyga“

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ jau „Domino“ teatre!  

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žustautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius.

Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.

  • Rugsėjo 14 d.  nuo 12:00
2019-09-14 12:00 2019-09-14 12:00 Europe/Vilnius Spektaklis vaikams „Kakė Makė ir atversta knyga“ Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ jau „Domino“ teatre!   Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-vaikams-kake-make-ir-atversta-knyga/ Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 11.00 - 13.00