Profesionaliojo akordeonistų dueto „SiB-duo“ koncertas „Akordeono tiltai“

Profesionaliojo akordeonistų dueto „SiB-duo“ koncertas „Akordeono tiltai“

Kaip skiriasi akordeono klavišai – baltas nuo juodo, taip ir šio dueto muzikantai yra visiškai skirtingos asmenybės, tačiau juos vienija bendra aistra – muzika. „SiB-duo“ tapo tarptautinių konkursų „Pasaulio trofėjus“ ir „Pasaulio taurė“ laureatais. Ansamblis kasmet groja šimtuose koncertų. Muzikantai dalyvavo festivaliuose Rusijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Čekijoje, Ukrainoje ir netgi Kinijoje. Naujų spalvų paieška, platesnis repertuaras, ryškių muzikos vaizdų kūrimas – tai kasdieniniai šio ansamblio narių siekiai. Dueto repertuare puikiai dera  pasaulio ir Rusijos klasikinės, modernios, pop muzikos, džiazo ir net liaudies dainų kompozicijos! Ansamblis bendradarbiauja su Rusijos liaudies instrumentų orkestrais, kameriniais, simfoniniais orkestrais bei instrumentalistais. Šiam tikslui buvo specialiai sukurtos unikalios programos, kurias puošia „SiB-duo“ atliekamos kompozicijos.
Kiekvienas talentingų, charizmatiškų muzikantų koncertas – įsimintinas renginys. Neįtikėtina dueto energija, užsidegimas ir išskirtinis atsidavimas muzikai yra tai, kas paperka žiūrovų širdis ir palieka jose puikias emocijas!
Akordeonistų duetas „SiB-duo“ pristatys dviejų dalių koncertą.

  • Kovo 22 d.  nuo 18:00
2019-03-22 18:00 2019-03-22 18:00 Europe/Vilnius Profesionaliojo akordeonistų dueto „SiB-duo“ koncertas „Akordeono tiltai“ Kaip skiriasi akordeono klavišai – baltas nuo juodo, taip ir šio dueto muzikantai yra visiškai skirtingos asmenybės, tačiau juos vienija bendra aistra – muzika. „SiB-duo“ tapo tarptautinių konkursų „Pasaulio trofėjus“ ir „Pasaulio taurė“ laureatais. Ansamblis kasmet groja... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/profesionaliojo-akordeonistu-dueto-sib-duo-koncertas-akordeono-tiltai/date-20190322/ Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 3.00 - 9.00
Kiti koncertai