Grupės „Mango“ jubiliejinis koncertas

Grupės „Mango“ jubiliejinis koncertas

Išskirtinis„Mango“ 20-mečio koncertas atkeliauja į Alytų
Merginos po įspūdingo koncerto Klaipėdoje sulaukė gausybės gerbėjų laiškų su prašymu koncertus surengti ne tik uostamiestyje, bet ir kituose miestuose. Grupė į gerbėjų norus atsižvelgė, tad kartu prisiminti dvidešimtmetį galės ir tie, kurie į jubiliejinį koncertą Klaipėdoje atvykti negalėjo. Kovo 29 d. grupė „Mango“ savo išskirtinį pasirodymą surengs Alytaus kultūros ir komunikacijos centre .
Grupė, kaip ir pirmajame jubiliejiniame koncerte žada iš tiesų įspūdingą pasirodymą. Koncerte skambės populiariausios visų laikų grupės „Mango“ dainos.
„Norime pakartoti tą nuostabų šou, kad visi gerbėjai galėtų tai pamatyti. Surengsime išskirtinį teatralizuotą pasirodymą su įspūdingomis video projekcijomis”, – sakė grupės senbuvė Rima.
Be to, Rima džiaugiasi, jog dar kartą vėl prie grupės trumpam ypatingam turui prisijungia Viktorija.
„Aš trumpam buvau pakeitusi Rimą ir dabar nežinau, kada toks sugrįžimas gali pasikartoti. Tad dalyvavimas šiuose jubiliejiniuose koncertuose visoje Lietuvoje bus puiki proga dar kartą susitikti su žmonėmis ir atiduoti visą širdį”, – sakė Viktorija.
Taigi vienoje scenoje kartu ir vėl pasirodys Rima Petrauskytė-Paulauskienė, Viktorija Perminaitė-Emanuel, Gabija Sruogiūtė bei Justina Dovydėnė.

  • Kovo 29 d.  nuo 18:00
2019-03-29 18:00 2019-03-29 18:00 Europe/Vilnius Grupės „Mango“ jubiliejinis koncertas Išskirtinis„Mango“ 20-mečio koncertas atkeliauja į Alytų Merginos po įspūdingo koncerto Klaipėdoje sulaukė gausybės gerbėjų laiškų su prašymu koncertus surengti ne tik uostamiestyje, bet ir kituose miestuose. Grupė į gerbėjų norus atsižvelgė, tad kartu prisiminti dvidešimtmetį galės ir tie, kurie į... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/grupes-mango-jubiliejinis-koncertas/date-20190329/ Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 23.00 - 28.00