VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Dzūkų alaus restoranas

Kawiarnie, Alytus

Kuchnia

Europejska
Włoska
Litewska

Sezonowość

Cały sezon

Dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

1

Opinie

Napisać komentarz
 • Rūta
  2023-02-11

  Šiandien čia lankėmės, labai viskas patiko,maistas super ir barmenas labai malonus. Ačiū.

 • Ag
  Agnė
  2023-01-03

  Labai dažnai lankomės šiame restorane, visada buvome patenkinti. Dėja, šį kartą užsisakėme per Bolt food programėlę. Kurioje nebuvo tikslaus patiekalo aprašo, kadangi, ne pirmą kartą valgau pns tipo patiekalus kituose rastoranuose, nesukau sau galvos. Patiekalas atėjo pusiau keptas, tokio valgyti negalėjau. Aišku, paskambinus į restorana, pasiteirauti, buvo labai nemandagiai bendraujama, pertraukinėjama, pasiųlyta nueiti pasigooglinti. Nesprendžiant problemos ir nebandant išklausyti ir gražiai išspręsti susidariusę situaciją. Ne taip reikėtų bendrauti su klientais. Kur dingo aptarnavimo standartai ir etiketas, toks vaizdas, kad bendravau ne su padavėju ar atsakingu asmeniu, o su savo darbo vietos ir savęs negerbiančiu darbuotoju.

 • Ir
  Irma
  2022-12-03

  Teko lankytis keletą kartų. Pora kartų labai patiko. Tačiau LABAI nuvylė Dzūkiškos bandos. Esu dzūkė ir bandas valgau nuo mažens, kepa teta, draugė ir kaimynė, tačiau restorano šefas turbūt nežino Dzūkiškų bandų recepto. Išsijuokimas iš kultūros paveldo o ne bandos. Nuspausta kugelio tarkė ir paveželiota į apvalią formą, negana to valgyti buvo neįmanoma buvo nedakepę ir tokios rūgščios, net šleikštulį kėlė. Valgėme keturios ir pas visas buvo tas pats. Paklausėme pas padavėję kodėl rūgščios sakė kad pila vitamino c, kad tešla nepajuostų, bet atrodo visas pokelis vitamino c buvo supiltas. Užsisakėme su baravykų padažu, bet pagrindiniai grybai buvo su voveruškos, tai ir rašytų su grybais. Žinoma šiaip ne taip suvalgėme po pusę porcijos ir labai gailimės, kad negrąžinome į virtuvę atgal. Prie viso to ir susimokėjome, bet išėjome LABAI nusivylę. Receptą tikrai rekomenduoju šefui pasiklausti pas Dzūkus, kurie kepa PVZ Nemajūnų bendruomenė (Birštono sav.)

 • Ri
  Rita
  2022-11-05

  Labai graži vieta, skanus maistas, nuosfabus aptarnavimas, pasirinkimas nuo wok iki Lietuviško paveldo patiekalų, alaus degustacijos. Padavėja buvo draugiška, paslaugi. Rekomenduojam

 • Li
  Lina
  2022-09-28

  Kas atsitiko su aptarnavimu? Padavėjų reikia eiti ieškoti, nes susėdusios prie baro savo įdomiai diskutuoja su pajuokavimais. Atsakymai į klausimus su pašaipiu tonu. Atvykome prieš 17va, atsisėdome, kur buvo parašytalaisvą iki 19val, pasakėme kad skubame ir paklausėme, kas bus greitai. Neaptarnavo kol nepersėdom prie kito staliuko (nors pavalgėme ir apmokėją sąskaitą išėjome 18.20val) . Tuo metu restoranas buvo praktiškai tuščias. Kai Atvykstame į Alytų visada pavalgyti ir pasedėti atvažiuodavome pas Jus, rugpjūčio mėn kai susidūrėme su nemaloniu personalo elgesiu, kaip ir pateisinome žmonių daug, pavargę, bet dabar? Labai nusivylėme, nes maistas geras, bet dėl aptarnaujančio personalo reikės eiškoti kotos vietos atvykus į Alytų. Visada paliekame arbatpinigių padavėjoms, šį kartą tiesiog norėjome, kad pačios suprastų, kad to nevertos. Labai gaila, kad su tokiu aptarnavimu negalėsim Jūsų įstaigos niekam rekomenduoti.

 • Na
  Nauris
  2022-09-18

  Baisus aptarnavimas siandien , rugsėjo 18 diena , padavėja nežino ka uzsake, maisto laukiame daugiau nei 1 val, veliau ateje gavo uzsakyta maistas, o mes dar ne. Laukdami matome ir daugiau nepatenkintu klientu

 • Al
  Ala
  2021-12-06

  Labai jaukus, skanu ir greitas aptarnavimas!!!